ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ

Правила бронювання 

Ознайомтеся з описом пропонованих номерів, ціновою політикою, і зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом щодо наявності місць, термінів та інших деталей проживання.
При бронюванні прохання вказувати кількість осіб (включаючи дітей), необхідність в стоянці автомобіля, а також час приїзду і від'їзду
Для бронювання необхідно здійснити передоплату за першу добу проживання. Сума буде включена у вартість всього періоду проживання і відніметься при остаточному розрахунку.

Варіанти передоплати:
- на карту Приват Банку
- система грошових переказів Western Union

Розрахунковий час - 10:00.
Час виїзду - до 10:00, час заїзду - після 12:00.
У разі приїзду до 12:00 і якщо Ваш номер ще не звільнився, Вам буде надана можливість залишити речі і почекати звільнення номера.
Відпочивальники повинні до 10:00 в день від'їзду звільнити номер.

Ранній заїзд, як і пізній виїзд оплачується додатково в розмірі 100% вартості номера за добу.

Анулювання або відмова від броні

У разі анулювання броні або відмови від броні, прохання повідомити про це нам.
Якщо бронь була анульована мінімум за 7 календарних днів до початку заброньованого періоду, то ми повернемо Вам гроші. Якщо менше 7 днів, то сума передоплати не повертається.

Якщо при заїзді в наш Гостьовий Дім більше сподобається якийсь інший з представлених номерів ідентичною цінової категорії, Ви можете оселитися в ньому, за умови його незайнятості, або відсутності броні на цей номер.

Правила проживання

1.Відпочиваючий може використовувати номер тільки для проживання. У номері заборонено проведення азартних ігор і пов'язаних з ними незаконних дій, порушення порядку та спокою, а також порушення правил проживання. Гостьовий Дім зберігає за собою право відмовити гостю в проживанні через грубе порушення правил проживання, порядку і спокою.

2. Сторонні особи можуть перебувати в Гостьовому Домі або номері, а так само на прилеглій території тільки на запрошення відпочивальників, що займають окремий номер, з 7-00 до 23 годин з відома адміністратора. Проживаючі в Гостьовому Домі несуть відповідальність за своєчасний догляд запрошених і дотримання ними правил проживання в Гостьовому Домі.

3. Гостьовий Дім і його персонал не несе відповідальності за втрату цінностей, залишених без нагляду.

4. Гостьовий Дім по можливості, надає гостю додаткові послуги за додаткову плату за його бажанням.

- парковка - 30 грн / авто на добу;

- прання - 100 грн / завантаження

- SUP-борд прокат 1 годину - 250 грн, 0,5 години -150 грн.

КУХНЯ

5. Гості нашого Гостьового Дому "Лиманський Берег" можуть самостійно готувати їжу на нашій кухні. Час роботи кухні 6: 00-23: 00. Гості зобов'язані підтримувати чистоту на кухні, не залишати після себе брудний посуд, не займати холодильник на кухні напівпорожніми каструлями. По можливості користуватися холодильниками в номерах. Категорично забороняється ставити в холодильник сковорідки, казанки та інший габаритний посуд

6. У разі порушень цих Правил з боку відпочиваючого або його гостя, адміністрація Гостьового Дому має право відмовити в проживанні або відвідуванні Гостьового Дому і його території будь-якій особі, без пояснення причин. Порушення Правил тягне за собою відповідальність згідно з законодавством. Незнання правил проживання в Гостьовому Домі не звільняє від відповідальності.

Бажаємо вам гарного відпочинку та приємного перебування в нашому Гостьовому Домі.

 

ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ І ЗАБРОНЮВАТИ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

             +38-050-540-68-26 , +38-096-137-46-57 (VIBER), +38-095-555-26-54 (VIBER)

 

 

 

ukУкраїнська